This site uses cookies. If you continue to browse the site, we shall assume that you accept the use of
cookies
.
OK
Community
Groups
Games
Designs
Register
Login
Welcome to Tengaged:
Register
Login
Community Blogs
Groups
Games
Shops
Frats & Sors
Designs
Ask Me
HoF
The Hall of Fame
lassidoggy's blog
Blog
got my account BACK
CBBUK really flopped
Y’all aren’t realizing
Bayleigh might not have won
BB20 Cast Rankings
Who tf cares about
Dav's blog being removed
Fun group game, anyone?
Skype me lol
Ranking My Friends List (#1)
Ranking My Friends List (#2)
Anyone know of any
Ranking My Friends List (#3)
Ranking My Friends List (#4)
Ranking My Friends List (#5)
Ranking My Friends List (#7 + #6)
Ranking My Friend’s List (#8)
Ranking My Friends List (#10 + #9)
Gonna rank my Friends List lol
Brent in the hacker comp
Anallice Keating
I used to be a comedy legend
Hi
Eureka O’Hara is a flop
rpdr queen rankings
We stan Senegal
BB20 Pre-Season Rankings
Imagine giving birth to a boy
I think the most iconic thing any tengager has..
RPDR spoilers
I can't believe Asia T. O'Hara is gonna win
Who wins?
I'm not watching Ghost Island
We need a full BBCAN All Stars
RPDR AS3 Ranking
Shangela > Bebe > Kennedy > Trixie
Idk TGDR
Honestly, BBCAN6 is gonna be disappointing
Reminder that
Andrew Miller
Dream Survivor 32 Cast
Mar 28, 2015
by
lassidoggy
To avoid having an unbalanced amount of old:new people, I divided them into four eras of survivor.
Borneo- All Stars
1. Rodger Bingham (Australia)
2. Sean Rector (Marquesas)
3. Paschal English (Marquesas)
4. Silas Gaither (Africa)
5. Clarence Black (Africa)
6. Colleen Haskell (Borneo)
7. Elisabeth Hasselback (Australia)
8. Teresa Cooper (Africa)
9. Heidi Strobel (Amazon)
10. Christy Smith (Amazon)
Vanuatu- Micronesia
1. Shane Powers (Panama)
2. Bruce Kanegai (Panama)
3. Billy Garcia (Cook Islands)
4. Jason Siska (Micronesia)
5. Frosti Zernow (China)
6. Wanda Shirk (Palau)
7. Courtney Marit (Panama)
8. Tina Scheer (Panama)
9. Kathy Sleckman (Micronesia)
10. Peih-Gee Law (China)
Gabon- Redemption Island
1. Kenny Hoang (Gabon)
2. Stephen Fishback (Tocantins)
3. Jaison Robinson (Samoa)
4. Chase Rice (Nicaragua)
5. Matt Elrod (Redemption Island)
6. Crystal Cox (Gabon)
7. Taj Johnson-George (Tocantins)
8. Debbie Beebe (Tocantins)
9. Shambo Waters (Samoa)
10. NaOnka Mixon (Nicaragua)
South Pacific- Cambodia
1. Hayden Moss (Blood vs. Water)
2. John Cody (Blood vs. Water)
3. Jeremy Collins (San Juan Del Sur)
4. Reed Kelly (San Juan Del Sur)
5. Cambodian Male
6. Abi-Maria Gomez (Philippines)
7. Trish Hegarty (Cagayan)
8. Kass McQuillan (Cagayan)
9. Jaclyn Schultz (San Juan Del Sur)
10. Cambodian Female
Comments
no WA contestants?
Sent by
Luzon
,
Mar 28, 2015
what season is cambodia and is s32 confirmed allstars???
Sent by
xBostonx
,
Mar 28, 2015
Leave a comment
Login to add comments